Bunt na torach
W piątek 19 czerwca, na placu przy Domu Kultury Portiernia, odbyło się widowisko plenerowe „Bunt na torach” przygotowane przez Centrum Kultury Ursus.
Czytaj dalej
W piątek 19 czerwca, na placu przy Domu Kultury Portiernia, odbyło się widowisko plenerowe „Bunt na torach” przygotowane przez Centrum Kultury Ursus.
Czytaj dalej